Centralna regija

Centralnu regiju čine delegati iz 6 gradova, Danilovgrada, Nikšića, Podgorice, Cetinja, Tuzi i Kolašina.

Delegata

Anja Raičević

Gimnazija „Petar I Petrović Njegoš“ – Danilovgrad

Mila Miketić

Gimnazija „Petar I Petrović Njegoš“ – Danilovgrad

Nikolina Todorović

Gimnazija „Stojan Cerović“ – Nikšić

Pajo Vasović

Prva srednja stručna škola – Nikšić

Marija Blečić

Ekonomsko – ugostiteljska škola – Nikšić

Jelena Gogić

Muzička škola „Dara Čokorilo“ – Nikšić

Matija Maraš

SEEŠ „Vaso Aligrudić“ – Podgorica

Anđela Janjušević

SSŠ „Ivan Uskoković“ – Podgorica

Adelisa Hamzić

SGGŠ „Ing Marko Radević“ – Podgorica

Amina Škrijelj

Stručna medicinska škola – Podgorica

Simona Perunović

Stručna medicinska škola – Podgorica

Ana Koprivica

Gimnazija “Slobodan Škerović” – Podgorica

Anja Filipović

Gimnazija “Slobodan Škerović” – Podgorica

Anja Radulović

Gimnazija “Slobodan Škerović” – Podgorica

Jelena Martinović

Gimnazija “Slobodan Škerović” – Podgorica

Ksenija Maraš

Gimnazija “Slobodan Škerović” – Podgorica

Milica Radulović

Gimnazija “Slobodan Škerović” – Podgorica

Helena Perović

Gimnazija “Slobodan Škerović” – Podgorica

Milica Vušanović

Gimnazija “Slobodan Škerović” – Podgorica

Ivana Popović

SEŠ „Mirko Vešović“ – Podgorica

Aleksandra Stajović

SEŠ „Mirko Vešović“ – Podgorica

Jovana Bulatović

Škola za muziku i balet „Vasa Pavić“ – Podgorica

Itana Samardžić

Srednja likovna škola “Petar Lubarda” – Cetinje

Jovana Marković

Srednja stručna škola – Cetinje

Maša Tomić

Srednja stručna škola – Cetinje

Đula Šestović

Gimnazija “25. maj” – Tuzi

Neira Šabanadžović

Gimnazija “25. maj” – Tuzi

Jana Rakočević

SMŠ „Braća Selić“ – Kolašin

Gimnazija “Stojan Cerović” - Nikšić

Prva srednja stručna škola - Nikšić

SEEŠ "Vaso Aligrudić" - Podgorica

SSŠ Ivan Uskoković - Podgorica

SGGŠ "Ing Marko Radević" - Podgorica

Stručna medicinska škola - Podgorica

Gimnazija “Slobodan Škerović” - Podgorica

Gimnazija "Petar I Petrović Njegoš" - Danilovgrad

Gimnazija “25. maj” - Tuzi

Srednja likovna škola “Petar Lubarda” - Cetinje

SEŠ "Mirko Vešović" - Podgorica

Škola za muziku i balet "Vasa Pavić" - Podgorica

Srednja stručna škola - Cetinje

Gimnazija - Cetinje

Ekonomsko-ugostiteljska škola - Nikšić

Muzička škola "Dara Čokorilo" - Nikšić

SMŠ "Braća Selić" - Kolašin