Nadzorni odbor

Jovan Bojović

Član Nadzornog odbora

Jovan je prvi je predsjednik Unije srednjoškolaca Crne Gore, u periodu od 2015. do 2017. godine. Funkciju Generalnog sekretara Unije srednjoškolaca Crne Gore obavljao je od 2017. do 2019. godine. Student je specijalističkih studija na Pravnom fakultetu. Član je nadzornog odbora UNSCG od marta 2019. godine.

Andrea Mićanović

Član Nadzornog odbora

Andrea je od osnivanja član UNSCG. Od marta 2015. godine obavljala je funkciju PR menadžerke i potpredsjednice Upravnog odbora, a u martu 2017. godine izabrana je za predsjednicu ovog tijela. Studentkinja je Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore u Podgorici. Član je nadzornog odbora UNSCG od marta 2019. godine.

Marko Milikić

Član Nadzornog odbora

Marko je otpočeo u Uniji srednjoškolaca Crne Gore, najprije kao delegat u Skupštini udruženja, od oktobra 2017. do marta 2018, a potom i kao vršilac dužnosti koordinatora centralne regije u Upravnom odboru, od marta 2018. do marta 2019. godine. Član je nadzornog odbora UNSCG od marta 2019. godine.